Wenger


WENGER to szwajcarska firma z ponad 120 letnią tradycją. Jej historia sięga 1893 roku, kiedy Theo Wenger założył fabrykę produkującą noże. Przez kolejne lata rozwijał on swoją działalność z pasją, szczególnie dbając o jakość, precyzję oraz wyjątkowość swoich wyrobów (Swiss Army Knife). Wenger stale poszerzał gamę produktów, które z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne na całym świecie. Od dziesięciu lat pracownicy WENGER, skupią się na produkcji i dystrybucji towarów, w obszarach najbardziej docenianych przez klientów, takich jak: zegarki i bagaże.

Marka WENGER, słynie również z innowacyjnych rozwiązań, tworząc produkty zabezpieczające urządzenia elektroniczne podczas przenoszenia. W ich ofercie znajdziemy torby, plecaki oraz walizki na kółkach do przechowywania laptopów oraz innych akcesoriów mobilnych. Wyjątkowa precyzja oraz wysoka jakość wykonania, sprawiają, że produkty WENGER spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Odwiedź stronę producenta:

https://www.wenger.ch/global/en

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter